Переваги завантажень лінії “2Н”

В кінці 80-х років почалося виготовлення продукції з штампованої плівки, що стало розвиватися і в фірмі. Цей запатентований метод дозволив виробляти штампування плівки безпосередньо після її сплаву. Завдяки процесу, який був застосований нами при переробці поліпропілену і ПВХ, наші клієнти отримують ряд переваг.

Оптимальне зміцнення плівки

Плівка з боків і в центрі зміцнена приблизно на 50%. Шляхом хвилеподібного зміцнення ми досягли не має аналогів стабільності крайок верхніх і нижніх блоків (при висоті блоків як 300 мм, так і 600 мм). Це надає надзвичайно високу стійкість до ударної дії води, тим самим зменшуючи ризик виникнення корозії (утворення отворів). Особливо високою міцністю і стійкістю до ерозії мають наші наповнювачі з поліпропілену, завдяки наявності в їх складі спеціального компонента.

Процес збереження форми (Memory-Effekt)

При традиційному процесі виготовлення наповнювачів з штампованої плівки плоска плівка розігрівається, а потім формується. При цьому через сильну деформації виникає напруга плівки. Ця напруга призводить до того, що при повторному нагріванні плівка знову прагне до розпрямляння. Таке явище називається «Memory – Effekt». Температура, яка утворилася в процесі роботи градирні або при знаходженні наповнювача на сонці (наприклад, під час монтажу), може привести до появи саме такого ефекту, а, отже – до деформації наповнювачів і до зниження продуктивності охолодження. У методі, що застосовується фірмою «2H», такої проблеми не існує. Наша плівка формується безпосередньо після сплаву (гаряче штампування), і тому вона абсолютно вільна від напруги. Таким чином, клієнти отримують від нас виріб, який при монтажі і під час експлуатації завжди зберігає свою форму.

Стабільність температури

Перехресна циркуляція охолодження може призвести до потрапляння гарячої води на наповнювач. Тут нерідко застосовуються наповнювачі, на яких збирається вода з високою температурою. Наші наповнювачі з поліпропілену в стандартному виконанні витримують робочу температуру до 80 °C (короткочасно) без будь-яких деформацій. У нас є можливість спеціальної адаптації наповнювачів до робочих температур понад 80 °C (довготривало), за допомогою введення спеціального компонента. В результаті наші наповнювачі можуть без проблем використовуватися також в екстремальних умовах (короткочасні температури до 120 °C). Застосування наповнювачів з ПВХ в таких умовах обмежена. Для них робоча температура не повинна перевищувати 60 °C, а при постійній температурі води понад 60 °C існує небезпека значної деформації наповнювачів.

Техніка з’єднання

Власний, розвинений фірмою «2H», метод зварювання дозволяє повністю відмовитися від клею. У нашому виробничому процесі плівка зварюється. Кожен тип наповнювача має до 20 000 точок зварювання на кубометр, що гарантує міцне з’єднання плівки, причому, абсолютно без розчинників! Це не тільки сприяє охороні навколишнього середовища, але і виключає наявність будь-яких точок, які відкривають шлях для гідролізу. Через такі контактні точки могла б відбутися дифузія. Міцність нашої техніки з’єднання (навантаження до 30 000 кг/м2) вже протягом тривалого часу підтверджується дослідженнями контрольних лабораторій (T Ü V).

Переваги поліпропілену, як матеріалу (зі спеціальним компонентом)

Поліпропілен сьогодні все частіше служить заміною ПВХ. Його переваги перед ПВХ видно на прикладі блоків, що застосовуються в процесі охолодження, де проявляється ряд його важливих відмітних властивостей:

  • велика стійкість до високих температур (стандарт – до 80 °C короткочасно, спеціальний варіант – до 100 °C довготривало) є гарантією міцності і відкриває широкі можливості для застосування
  • суттєва стійкість до ерозії (утворення отворів)
  • невисока аварійна небезпека наповнювачів при монтажі завдяки властивостям поліпропілену (твердий матеріал)
  • висока стабільність і стійкість до ультрафіолетового випромінювання (УФ)
  • більш висока стійкість до хімічних впливів
  • відсутність важких металів і хлору, а, отже, нешкідливість для навколишнього середовища
  • проста, безпроблемна утилізація (комюніке Європейської Комісії)

Тести на горючість

Поліпропіленова плівка, що випускається фірмою, з точки зору горючості відповідає нормам DIN 4102 B 1 і ASTME 84 <25. Її характеризує коефіцієнт горючості, рівний 0. Це означає, що така плівка з точки зору горючості більш безпечна, ніж матеріал ПВХ.

Завантаження 2H з поліпропілену, в тому числі завдяки нижчим цінам, є серйозним конкурентом на ринку, де поширені наповнювачі з ПВХ. Клієнти отримують продукт, який найкраще протягом багатьох років зберігає свою якість!