Переваги завантажень лінії “2Н”

Підприємство „Пласт Україна” має в своєму асортименті готові поліпропіленові блоки, краплевловлювачі та форсунки, які використовують у вентиляторних і баштових градирнях. Завдяки створенню ефективного зрошувача можливо досягнути низьких температур технологічної води, котра охолоджується на градирні баштового типу. Також застосування таких продуктів знижує витрати енергії у вентиляторних градирнях. Низький опір повітря, що протікає через блок зрошувача і краплевловлювача, забезпечує меншу потребу в потужності вентиляторів.

♦       ♦       ♦

Навіть такий складний процес, як очищення води в рибних господарствах чи в станціях очистки стічних вод, а також від нафтопродуктів на мийках та паливних станціях став можливим завдяки готовим поліпропіленовим блокам фірми „Пласт Україна”.

♦       ♦

Наші завантаження при стандартному виконанні витримують робочу температуру до 80 °C без будь-яких деформацій. У нас є можливість спеціальної адаптації завантажень до робочих температур понад 80 °C (короткочасно), за допомогою введення спеціального компонента. В результаті наші блоки можуть без проблем використовуватися також в екстремальних умовах (короткочасні температури до 120 °C). Застосування завантажень з ПВХ в таких умовах обмежена. Для них робоча температура не повинна перевищувати 60 °C, а при постійній температурі води понад 60 °C існує небезпека значної деформації завантажень.

♦       ♦       ♦

Особливістю продукції є її метод виготовлення – спаювання, який дозволяє повністю відмовитися від токсичних клеїв. Кожен тип поліпропіленових блоків має до 20 000 точок з’єднань на м3, що гарантує міцне плівки, до того ж абсолютно без розчинників!

♦       ♦

Міцність техніки з’єднання поліпропіленових блоків „Пласт Україна” (навантаження до 30 000 кг/м2) вже протягом тривалого часу підтверджується дослідженнями контрольних лабораторій (TUV). Тож кожен клієнт отримує виріб, який при монтажі та під час тривалого використання (експлуатації) зберігатиме належну міцність і форму. Вироби „Пласт Україна” є екологічно чистими, сприяють охороні навколишнього середовища, а також вирізняються стійкістю до шкідливого УФ випромінення.

♦       ♦       ♦

Поліпропіленова плівка, що випускається фірмою, з точки зору горючості відповідає нормам DIN 4102 B1 і ASTME 84 < 25. Її характеризує коефіцієнт горючості, рівний 0. Це означає, що така плівка більш безпечна, ніж матеріал ПВХ.

Клієнти отримують продукт, який найкраще протягом багатьох років зберігає свою якість!